21:23 - 17 Shtator, 2019

Etiketim: Agim Hushi

Poezia për incestin, reagon i shqetësuar tenori i njohur: Janë si...

Tenori i njohur Agim Hushi edhe pse u largua përfundidmisht nga Shqipëria, vazhdon të ndjekë dhe të interesohet për atë që ndodh në vendin...

Braktisi i revoltuar Shqipërinë për Australinë, Agim Hushi: Më mungon vendi...

Tenori i njohur Agim Hushi u largua nga Shqipëria muaj më parë me një “furtunë” reagimesh në rrjetet sociale që pasuan letrën e tij...

Plas sherri mes Agim Hushit dhe gazetares, ai i kujton lajmin...

Pas një shkrimi të Kozeta Kurtit kundër deklaratës së tij plot mllef për vendin, Agim Hushi reagoi duke i kujtuar gazetares herën kur u...

Nuk i ndahen mesazhet fyese, shpërthen tenori: Larg meje kurtizane e...

Debati që shpërtheu pas statusit të tenorit Agim Hushi për largimin e tij nga Shqipëria, duket se nuk do shuhet. Hushi ka marrë shumë...

Agim Hushi injoron kritikat: Nuk më interesojne fare

Tenori i njohur Agim Hushi ka reaguar sërish pas kritikave që mori postimi i tij në rrjete sociale, ku tha se kthehej ne Australi...

Agim Hushi po dënohet me vdekje në publik!

Nga Denis Dyrnjaja Duhet të mësohemi t'i lëmë të tjerët të shprehen si mendojnë qoftë dhe kur mendojnë ose shprehen gabim. Ndërsimi, sidomos ai populist...

Pasi tha se i vinte turp, shpërthen sërish tenori i njohur:...

Pas letrës shpërthyese ku shkruante se “Më bëtë të më vij turp që jam bashkëkombasi juaj” (lexo ketu), tenori Agim Hushi ka një tjetër mesazh...

Tenori i njohur braktis Shqipërinë: Më bëtë të më vij turp...

Tenori i njohur Agim Hushi ka braktisur përfundimisht Shqipërinë dhe i shpreh falenderime pafund vendit ku ka shkuar, duke e cilësuar ‘Australia ime”.  Lajmin ai...

Foto/ Rama i çon dhuratë për ditëlindje, tenori i njohur: Po...

Tenori Agim Hushi ka marrë për ditëlindje, një dhuratë nga kryeminstri Edi Rama. Nëpërmjet një postimi në Facebook, tenori falenderon Kryeministrin për dhuratën. Hushi...