03:51 - 24 Tetor, 2019

Etiketim: 13 tetori

Salianji: 13 tetori, datë e rrëzuar për zgjedhje!

Deputeti demokrat Ervin Salianji, i ftuar në "Top Talk", ka folur në lidhje me aksionin opozitar për rrëzimin e qeverisë Rama dhe futjen e...

Pse Berishës, Meta i duhet vetëm si shërbëtor?

Nga Mero Baze Më në fund kemi një ndarje të qartë brenda opozitës rreth 13 tetorit. Gjëja më e qartë është se Sali Berisha me...

Balla: Zgjedhjet janë zhvilluar, dora jonë e shtrirë për të bashkëpunuar!

Ndërkohë që opozita kërkon nisjen e proceduarve për zgjedhjet e 13 tetorit, kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, thotë se zgjedhjet...

Rama: Meta e vendosi datën e re të zgjedhjeve 2 ditë...

Kryeministri Rama ka reaguar sërish në lidhje me datën e re të zgjedhjeve të propozuar nga presidenti Meta. Nëpërmjet një postimin në Instagram Rama shkruan...