Surprizë! Ja ku do të jetë Elvana Gjata më 17 shkurt!

Pas një kohe të gjatë zhdukjeje nga jeta publike, këngëtarja, Elvana Gjata po i rikthehet jetës së saj normale dhe performancave në koncerte.

Mësohet se, në Ditën e Pavarësisë së Kosovës, këngëtarja do të performojë në Teatrin e Klan Kosovës në Prishtinë.

Që pas ngjarjes së rëndë në ish-Bllok, nuk e kishim parë Elvanën në publik, por shumë shpejt do ta shohim. Ju kujtojmë se, më 4 tetor të vitit të kaluar, i dashuri i këngëtares, Ervin Mata i shpallur në kërkim, u përfshi në një konflikt në një lokal në Ish-Bllok, ku mbeti i vrarë një person. Pas vrasjes, këngëtarja u largua nga Shqipëria dhe është rikthyer së fundmi./K.C/Dritare.net

LEXO DHE :  Ambasada amerikane: Ja si reforma në drejtësi do të sigurojë çdokënd të jetë i barabartë para ligjit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.