Sureja e “Nusja nga Stambolli” feston ditëlindjen, shikoni cfarë dhurate merr nga fansat!

Aktorja e njohur turke si Sureja nga seriali “Nusja nga Stambolli”, Asli Enver ka sot ditëlindjen. Ajo ka një numër të madh fansash dhe ata kanë bërë dhurata nga më të ndryshmet. Aktorja e njohur e ka festuar ditëlindjen e saj në sheshxhirim të serialit dhe duke mos pasur mundësi të jetë në qytetin e saj apo pranë familjes. Dritare.net informon se fansat e aktores kanë krijuar një hashtag në rrjetin social Tëiter duke e quajtur ”Mos e lër veten” dhe “Ji e lumtur Asli”. Kjo për arsye pasi ajo sapo është ndarë nga I dashuri me të cilin kishte dy vite e gjysëm lidhje. Hashtagu është renditur në një nga trended për Turqinë dhe kjo e ka emocionuar shumë aktoren e njohur. Ajo ka posturar një foto në Instastory ku I falenderon fansat e saj./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Kate Middleton e mahnitshme në festën mbretërorePËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.