Supersfida Barcelona-Juventus, katalanasit kalojnë në epërsi

 

Barcelona dhe Liverpuli luajnë mbrëmjen e sotme gjysmëfinalen tjetër në Champions League, në një përballje të jashtëzakonshme.

Kanë qenë katalanasit të cilët i kanë zhbllokuar shifrat në minutën e 26, me golin e Suarez.

LEXO DHE :  Rama: Banorët e prekur nga tërmeti, do të hyjnë në shtëpitë e reja brenda 2020-ës

Kjo është një ndeshje e cila ka ngjallur interes të madh tek sportëdashësit./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.