Sulmoi turistët spanjollë/ Memet në rrjetet sociale për Kokëdhimën, do t’ju shkrijnë së qeshuri

Ditën e djeshme janë publikuar pamjet nga momenti kur pronari i një lokali në Porto Palermo, në Himarë, shtetasi Mihal Kokëdhima, ka sulmuar një grup me turistë spanjollë. Kjo video nuk i ka shpëtuar as krijuesve të memeve në rrjetet sociale, ndaj në pak orë dhjetëra të tilla janë shpërndarë në internet. Pavarësisht pamjeve të rënda dhe aspak etike t137 videos, këto foto do t’ju shkrijnë së qeshuri. Shikoni fotot. /L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Linda Rama pjesë e ekipit të vullnetarëve me eksperiencë në menaxhimin e krizave të krijuara nga fatkeqësitë natyrore

Shfletoni galerinë për më shumë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.