Sulltanesha Hyrrem pa make up, ja si duket ajo!

Aktorja e njohur si Sulltanesha Hyrrem nga seriali “Sulejmani i Madhërishëm”, Meryem Uzerli ka postuar foto pa make up. Dritare.net informon se ajo është njohur për herë të parë me rolin si Hyrrem dhe më pas punët e saj nuk kanë shkuar ashtu siç ajo ka dashur dhe për këtë arsye me postimet që ajo bën mundohet t’i bëjë fansat e saj pjesë të jetës së përditshme. Aktorja e njohur kohët e fundit me operacionet që ka bërë nuk është pëlqyer shumë por me fotot që postoi pa make up ua mori zemrën fansave të saj sepse duket shumë më mirë sesa me make up./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Në një lidhje me aktorin e Al Pazar? Flet Jonida MaliqiPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.