Studenti që realizoi 20 pikturat qesharake, me problemet e përditshme të vajzave

 

Teknologjia na ka mundësuar të shohim botën nga celulari ndërkohë që jemi në divan duke ndenjur. Një student ka krijuar 20 piktura qesharake që ju përkasin vetëm vajzave, deh përshkruajnë, të gjitha vështirësitë e ditës së tyre. Shumë vajza teksa shohin fotot do të gjejnë veten, dhe do ju bëjnë më optimiste, për faktin që të gjitha vajzat janë njëlloj, nuk jeni të vetmet që keni këto probleme.

Dritare.net arriti të gjej këto foto qesharake dhe jua sjell sot në këtë artikull, për të frymëzuar të gjitha vajzat që i mund pesimizmi.

Kur fton njerëzit dhe më vonë kupton se ke vepruar gabim

Mos u shqetësoni nëse vitet ikin

 

Mamatë gjithmonë kanë vetëm një lloj dënimi

 Dikush  të thërrasë  një ambulancë, ju lutem! Kur ju pushton mërzia

LEXO DHE :  T’i shkohet deri në fund shkarkimit të Metës, Rama “lexon” filxhanin: Nuk ka më P, po vetëm I

 

Kur të gjithë të tjerët tregojnë për fëmijët e tyre

Tregoni pak mëshirë, njerëz!

Pse njerëzit duhet ta bëjnë këtë?

A nuk është një ditë vetëm për ty kjo? 

 Kur mendoni se vdekja është rruga e vetme


Shmangia e konfliktit? Nah …

 Pra, sytjenat  po bëhen të ndihesh keq?

 Të kalosh një moment të keq si ky!

Çfarë bëjnë me këto gjëra?

 

 Në fund, do ta bëni atë pa marrë parasysh se çfarë ndodh


Mirë për planetin, keq për armët

Oh lutem! Ata do të mbijetojnë dhe do të vijnë për t’u hakmarrë

Wow

 

Disa mëngjese janë kështu – “A ka ndonjë arsye për tu ngritur herët?”

 Një vajzë mund të ëndërrojë, apo jo?

Ju jeni të ligj, gjëra të çuditshme!/A.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.