Stili më i bukur i veshjeve të Karl Lagerfeld dhe Vans

Vjeshtën e vitit 2017  Karl Lagerfeld dhe Vans sollën në gardërobat e të rinjve por jo vetëm atletet, çantat dhe rrobat më të veçanta, që vazhdojnë të pëlqehen edhe sot.

Lagerfeld dhe Vans sollën bashkëpunimin që u pëlqye nga mijëra fansa dhe kjo tregoi se ky ishte kombinimi më i mirë dhe estetik.  Me dy ngjyrat e vetme që përfaqësojnë linjën  e këtyre veshjeve, e bardha dhe e zeza që rrinë mjaft mirë, sëbashku.

LEXO DHE :  Gjykata e Elbasanit: Arrest me burg për Florenc Çapjan

Dhe në bluzat e kësaj linje gjithashtu është edhe portreti i vetë Lagerfeld.

Pas bashkëpunimit me Vans, Karl Lagerfeld ka pasur edhe shumë bashkëpunime të tjera me markat më të njohura./A.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.