Stilet më të bukura të rrugës, nga Java e Modës në Nju Jork!

Muaji i modës ka rinisur në Nju Jork, me të famshme, modele që tregojnë veshjet mahnitëse të kompanive më të mëdha të modës.

Ndërsa tendencat janë për veshjet e verës 2020, nuk mbeten pas edhe ato të vjeshtës 2019-të.

LEXO DHE :  Mbi 75 mijë të prekur/Të rejat e fundit nga koronavirus!

Dritare.net ka sjellë për ju veshjet më të bukura nga Java e Modës në Nju Jork./K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.