Stilet më të bukura të rrugës nga Java e Modës, në Milano!

Veshjet me ngjyra të ndezura janë prezantuar në Javën e Modës, në Milano, së fundmi. Neon jeshil, portokalli dhe rozë e shndritshme këto janë ngjyrat të kanë mbizotëruar në prezantimet e stileve të rrugës në Milano. Dritare.net sjell për ju në galerinë më poshtë stilet më të bukura të rrugës nga Java e Modës në Milano. Mos i humbisni!/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Soreca: SPAK të jetë urgjent funksionale

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.