Stilet më të bukura të flokëve në mbrëmjen e çmimeve Grammy

Ndarja e çmimeve Grammy nuk zhgënjeu me veshjet, por as me makeup-in dhe stilet e flokëve të femrave më të njohura në botën e muzikës.

Modeli i trëndafilit monokrom të viteve ’70 dhe ’90 ishte një frymëzim për vajzat dhe djemtë që ishin prezente në Grammy.

LEXO DHE :  Boll më, Shqipëria nuk është vilajet i Greqisë që të na kërcënoni dhe të na bëni të fortin!

Dritare.net ju sjell në galerinë më poshtë, stilet më të bukura të flokëve nga mbrëmja e djeshme./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, shikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.