Starton ‘Dance With Me’, njihuni me konkurrentët

“Dance With Me”, spektakli i kërcimit, ka nisur këtë të hënë në Klan. Gara ka vetëm një rregull, të kërcesh.  Me regjizore Vera Grabockën dhe moderatore Alekta Vejsiun, spektakli do t’ju mbajë të lidhur pas ekranit, çdo të hënë mbrëma.

Në këtë edicion janë në garë 6 çifte. Ata janë Genci Fuga dhe Eni Jani, Kiara Tito dhe Sazan Guri, Romeo Veshaj dhe Anjeza Maja, Donald Veshaj dhe Monika Lubonja, Robert Berisha dhe Leila Kraja, Seldi Qalliu dhe Rashel Kolaneci./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Juliana Pasha ndërron melodinë e himnit, performanca e saj nuk u pëlqye!

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.