Spiropali me Erion Isain në Selenicë: Besimin njerëzve do ua kthejmë me punë!

Ministrja e Marrëdhënieve me Parlamentin dhe njëherësh zëdhënësja e qeverisë, Elisa Spiropali, sëbashku me kandidatin për Kolonjën Erion Isai, kanë qenë në Selenicë, në kuadër të fushatës elektorale.

Përmes një postimi në Facebook, Spiropali shkruan se besimin njerëzve do t’jua kthejnë me punë.

LEXO DHE :  Rama-Basha-Meta/ Mimoza Koçiu: Historia do përsëritet, të tre do dalin të fituar

“📍SELENICË- Nga takimet 🚪➡🚪 bashkë me Erionin, mësuam shumë nga urtësia e banorëve të kësaj zone. 😊 Besimin e dhënë do t’ua kthejmë pas vetëm me #punë.#PS 🌹 #30”, shkruan ajo./E/B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.