Spiropali: Berisha i çmendur, Meta bën cubin, Basha i akuzuar, kryemadhi hedh fall

Zëdhënësja e qeverisë Elisa Spiropali përmes një postimi në “Twitter” ka sulmuar krerët e opozitës dhe Presidentin e vendit në lidhje me situatën politike të ditëve të fundit.

Spiropali shkruan se me 30 qershor, duhet fshirë llumi i filxhanit, dhe duhet lëshuar uji i drejtësisë.

LEXO DHE :  Meta: Zëdhënësi im është shantazhuar në emër të një ambasade të huaj

“Njëri i rrjedhur shkruan si vdiq badigardi i KM.Tjetri i akuzuar nuk paraqitet në prokurori.I treti bën cubin si komandant suprem.Ndërsa ajo hedh fall dhe lajmëron kataklizmonë!Koha për ta fshirë llumin e këtij filxhani e lëshuar ujin e drejtësisë mbi këtë pisllëk në 30QERSHOR. “-shkruan Spiropali./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.