Spartak Ngjela: Ja çfarë do ndodhë pas 30 qershorit

Avokati Ngjela ka thënë mbrëmjen e sotme në “A Show” se tensionet mes palëve do të jenë me të ulëta dhe gjakrat do jenë më të ftohta pas zgjedhjeve të 30 qershorit.

“Do jenë të ulura gjakrat. E para do të shohim se si do të dalë populli. Ne se kemi frymën e popullit. Nëse populli del dhe manifeston zgjedhjet. Të paktën kemi shpëtuar nga një situatë anarkike”, tha Ngjela./e.k-Dritare.net

LEXO DHE :  Vajza e tij e madhe feston datëlindjen, ja si e uron Blendi Fevziu!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.