Spahiu i përgjigjet Fleckensteinit: Mos u bëj Zonja e Parë e qeverisë së drogës

Ndërsa eurodeputeti, Knut Fleckenstein tha se, Zonja e Parë  e vendit, Monika Kryemadhi nuk duhet të pengojë negociatat. Kësaj deklarate i është përgjigjur ish-deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu. Spahiu i thotë Fleckensteinit që mos të bëhet Zonja e Parë e qeverisë së drogës.

LEXO DHE :  I dënuar për vrasje/ Ja momenti kur policia arreston personin me rrezikshmëri të lartë!

“Knut, mos u bëj Zonja e Parë e qeverisë së drogës.

As qeveria e vendit tënd nuk e do!

Bëj durim për kaq kohë sa të ka ngel, deri në Maj.”,– shkruan Spahiu./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.