Sot varrimi i tre punonjësve të Bashkisë, Basha shkon në Mat

Tre punonjësit e Bashkisë Mat, Mentor Hoxha, Erzen Aliaj dhe Hamit Buçi, të cilët janë vrarë një ditë më parë nga Kujtim Koxha në fshatin Shëlli, do të përcillen ditën e sotme për në banesën e fundit.

Në ceremoninë mortore të 3 viktimave po marrin pjesë, punonjës të Bashkisë, këshilltarë, përfaqësues të PS, PD dhe LSI.

LEXO DHE :  Johnson: Do të dalim nga BE-ja natën e Halloween

Gjithashtu për të ngushëlluar familjarët e viktimave, në Mat rreth orës 17:00, do të shkojë edhe kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.