Sot diskutohet shkarkimi i tij, ja kur del Meta për Konferencë!

 

Ditën e sotme parlamenti do të diskutojë një rezolutë që i hapë rrugë shkarkimit të Presidentit Meta, pasi ky i fundit anuloi zgjedhjet.

Presidenti i vendit Ilir Meta do të dalë në një konferencë sot në orën 17:00.

LEXO DHE :  Veliaj: Asgjë personale me Presidentin. Po pastroj monumentet nga lotot e deputetëve të Metës!

Presidenca nuk jep detaje për çfarë do të flasë Meta, ndërsa konferencat e tij janë të shpeshta ditët e fundit, për të argumentuar zhdekretimin e zgjedhjeve./ I.M-Dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.