Skënderbeu thyen Kukësin, ngjitet në vendin e dytë në Superiore

Është mbyllur edhe java 7 e kategorisë Superiore të futbollit në vendin tonë.

11 gola të shënuar në të gjitha ndeshjet, ku më kryesorja ishte Skënderbeu-Kukësi që përfundoi me fitoren e Korçarëve.

Tanimë renditja në tabelën e superiors ka ndryshuar.

LEXO DHE :  ‘Je pa rivalë’, Erion Veliaj i përgjigjet gazetarit: Ja me kë e kemi garën

Partizani udhëheq kampionatin, me 16 pikë, i ndjekur nga Skënderbeu me 14 pikë, dhe më pas Kukësi me 13 pikë të grumbulluara./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.