“Skeç i orkestruar”/ Spiropali i përgjigjet Metës: Kur agresori, bën viktimën

Ndërsa zëdhënësi i Presidencës, Tedi Blushi e cilësoi një skeç të orkestruar prej kohësh, vendimin e Kolegjit Zgjedhor, për zgjedhjet e 30 qershorit, ka reaguar edhe Elisa Spiropali. Përmes një postimi në Twitter, Spiropali shprehet se, Meta nuk ndikon më mbi trupën gjykuese dhe sipas saj është fiks ai momenti kur agresori bën viktimën, duke folur për kurth të organizuar nga viktima.

LEXO DHE :  Presidenti po kërkon të shkatërrojë shtetin. Të shkarkohet sa më shpejt!

“Ai momenti kur Ilir Meta nuk ndikon dot më mbi trupin gjykues dhe flet për skeç të orkestruar, fiks si ai momenti kur agresori bën viktimën duke folur për kurth të organizuar nga viktima!”,- shkruan Spiropali./K.C/dritare.net

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.