S’ka më Justin dhe Selena në rrugë,  dyshja merr vendimin e rëndësishëm

Lajmi befasues i kësaj ishe bashkimi i Selena Gomez dhe Justin Bieber. Çifti iu rikthye lidhjes dhe një sërë fotosh bënë xhiron e botës në rrjetet sociale. Por, prej një jave, ata pothuajse janë zhdukur fare. Çfarë ka ndodhur mes tyre?

Jo, nuk janë ndarë. Janë të bashkuar dhe të lumtur, por nuk duan ta bëjnë shumë publike.

LEXO DHE :  Dalin fotot/ Në dasmën 50 metra larg protestës, martohej motra e Grida Dumës

“Ata ndihen mirë dhe janë shumë të lumtur. Java e fundit ishte një çmenduri bashkë me gjithë vëmendjen që morën. Justin anuloi turin për t’u kujdesur për shëndetin e tij mendor dhe do të vazhdojë të fokusohet aty. Nuk i pëlqente kaosi,” thotë për People, një burim pranë Bieber./L.P./Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.