Simptomat e rrezikshme të migrenës së syrit!

Një njollë në rritje, me skaje të dhëmbëzuar

Migrena e syrit, njihet gjithashtu si migrena pa dhimbje koke.

Kjo lloj migrene nuk është e njohur shumë, edhe pse shumë njerëz vuajnë nga ajo. Një goditje  e migrenës së syrit zgjat 5 deri në 30 minuta. Lloje të ndryshme simptomash lidhen me migrenën e syve, por nuk ka dhimbje koke. Dritare.net ka sjellë për ju simptomat delikate të migrenës së syve, të cilat duhet t’i dini për ta luftuar.

LEXO DHE :  Kandidati i PS për Beratin prezanton projektet: Si do t'ua kthej Bashkinë qytetarëve

Keni dridhje dhe çekuilibrim shikimi

Keni dridhje dhe çekuilibrim shikimi

Zbuloni më shumë në galerinë më poshtë!/Përshtati: Kadrije Çako/dritare.net

Vëmendje! Nëse këtë artikull  e keni hapur nga Facebook, për të shikuar fotogalerinë e plotë ju lutem klikoni në, www.dritare.net.

 

 

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.