Si t’i kombinoni veshjet, në vjeshtë!

Neve na pëlqen t’i kombinojmë vetë veshjet tona. Sidomos tani në vjeshtë, ku kemi më shumë rroba dhe lloje të ndryshme ngjyrash. Xhaketë xhins, kadife. Pantallona xhins, apo jo. Ka lloje të ndryshme. Dritare.net sjell për ju disa ide si t’i kombinoni veshjet tuaja, në vjeshtë. Mos i humbisni!/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Pse Perëndimi filloi të flasë sot, pro 30 Qershorit


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.