Si t’i kombinoni fustanet në dimër, që të ndiheni ngrohtë

Vetëm sepse është dimër, nuk do të thotë që ju nuk mund të vishni fustanin tuaj të preferuar.

Nëse nuk ju pëlqen të vishni pantallona, dritare.net ju sjell disa ide sesi mund të vishni fustanet në dimër.

LEXO DHE :  Sikur gjithë shqiptarët të sillen si shkodranët e Voltanës!

Janë veshje të kombinueshme jo vetëm kur është ftohtë, por dhe kur bie borë. Ju do dukeni shumë me stil, sidomos nëse shtoni dhe disa aksesorë./E.B-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.