Si të fitoni para, me kartonët e letrave higjienike!

Ka njerëz që paguajnë për to.

Kartonët e letrave higjienike janë bezdisëse kur boshatisen dhe të gjithë ne i hedhim, sapo i mbarojmë. Por nuk duhet ta bëjmë këtë gabim, informon dritare.net

Ka shumë njerëz që i blejnë, për të bërë gjëra me ato. Nuk nevojiten vetëm për t’u mbuluar sërish me peceta, por edhe për zbukurime. Ju keni parë video ose foto, në Facebook, ose Instagram, dhe shumë njerëz krijojnë gjëra të bukura, me kartonët e letrave higjienike. Për këtë arsye, ata edhe i blejnë ato. Mund t’i shisni, nëse dikush ua kërkon, ose të shkoni në vende të caktuara, që i blejnë.

LEXO DHE :  Emri/ Vrasja e ish-efektivit Santiago Malko, policia ndalon një person

Imazh i ngjashëm

Mund të përdoren për kopsht, ose lodra për fëmijët, dhe shumë gjëra të tjera, informon dritare.net Madje edhe site online, ‘Ebay’ blen kartonë të letrave higjienike. Pse mos ia shisni edhe ju? 16 kartonë, kushtojnë rreth 12 mijë lekë, ose 10 paund. Mund të shkojnë edhe më shumë. Thjesht duhet të dini, si t’i shisni ato.

Ide mahnitëse, apo jo?/Përshtati: Kadrije Çako/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.