Si të dukeni bukur dhe në dimër? Ja disa kombinime me stil!

Nëse je nga ato vajzat që nuk heq dorë nga fundet dhe fustanet, po lexoni artikullin e duhur. Edhe pse është dimër dhe të gjithë vishen me pantallona dhe xhupa, mos u shqetësoni, ka dhe një zgjidhje për ju!

LEXO DHE :  Rama në Surrel:  Një e shtunë ndryshe në shkollën e re të katundit tonë

Ne ju kemi sjellë në galerinë më poshtë disa kombinime me stil që mund t’i vishni përgjatë këtij sezoni të ftohtë.  Për këpucët mos u shqetësoni, sepse tashmë veshjet mund t’i kombinoni me gjithçka./E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.