Si rrallëherë  Kim Kardashian shfaqet pa pikë grimi në fytyrë, ja fotot!

 

Foto të një Kim Kardashian ndryshe siç jemi mësuar ta shohim zakonisht, janë publikuar në mediat e huaja. Ajo zgjodhi të darkonte me bashkëshortin e saj Kanye West, e veshur me atlete,  rroba të gjëra sportive, me flokë të çrregullt dhe pa make-up-in e zakonshëm. Të kapur përdore ata shfaqen të qetë duke shkuar në restorant, pa e vrarë shumë mendjen për look-un./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  4 mënyra si t’i mbani këmbët ngrohtë, në dimër!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.