Si e kaluan vipat fundjavën!

Pas një jave super të lodhshme, mezi presim të vijë fundjava për t’u relaksuar dhe mbledhur fuqitë. Edhe për vipat shqiptarë, fundjava është koha e pushimit dhe relaksimit. Ndërkohë, që disa vazhdojnë me pushimet verore, të tjerë vipa relaksohen vetëm në fundjavë. Disa kanë zgjedhur të pushojnë jashtë vendit, e të tjerë në Shqipëri, buzë bregdetit. Por le të mos i zbulojmë të gjitha. Shihni fotot që dritare.net sjell për ju më poshtë, dhe do të kuptoni, si dhe ku e kaluan vipat fundjavën./K.C/Dritare.net

LEXO DHE :  Shijojeni sot plazhin, moti do të prishet në vijim!


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.