Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Të gjithë njerëzit që janë të angazhuar gjatë javës, fundjavën e presin me shumë gëzim, për ta shfrytëzuar në maksimum. Janë ditët kur të gjithë pas një jave të lodhshme dhe stresi në punë, duan pak qetësi. Edhe vipat.

LEXO DHE :  Basha krah Metës: Me 2 mars në shesh

Për fundjavë disa prej tyre kanë shkuar jashtë shtetit, të tjerë e kanë kaluar pranë familjes.

Ndërsa personazhe të tjera fundjava i ka gjetur në punë.

Dritare.net do t’ju tregojë si e kaluan fundjavën vipat, përmes fotove që ata hedhin në Instagram./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP