Si do të jetë moti sot, e mërkurë 9 janar 2019

Moti për ditën e sotme parashikohet me masa ajrore të paqëndrueshme, të cilat do të sjellin vranësira të dendura, reshje shiu dhe bore.

Pasditja dhe mbrëmja do të vijojnë me të njëjtat kushte atmosferike.

LEXO DHE :  Ja zonat ku pritet të ketë reshje shiu, sot!

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe mesditë, duke luhatur vlerat ditore -7 gradë celsius deri n në 14 gradë celsius./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.