Si do të jetë moti sot, e martë 4 dhjetor 2018

Dita e sotme parashikohet me mot të kthjellët dhe vranësira të shpeshta. Vranësirat më të theksuara do të jenë në veri dhe pjesën qendrore. Gjatë mesditës në ekstremin veriore do të ketë reshje të dobëta dhe të izoluara shiu.

LEXO DHE :  Video, Rama: Ja si u zgjidh problemi i Adrianit që jeton në Kanada, përmes platformës bashkëqeverisëse!

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë, duke luhatur vlerat ekstremale nga 1 gradë celcius, deri në 21, 22 gradë celcius./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.