Si do të jetë moti sot, e martë 16 prill 2019

Moti për sot do të dominohet me kthjellime dhe vranësira kalimtare deri në mesditë. Pasditja dhe nata sjellin shtim të vranësirave në të gjithë vendin, më të dukshme paraqiten në ekstremin verior dhe përgjatë kufirit lindor, duke rrezikuar reshje shiu në të gjithë Shqipërinë.

LEXO DHE :  Video/ Rama: Ju prezantoj me parkun dhe Galerinë e re të Arteve, në Korçë!

Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes dhe mesditë, duke luhatur vlerat ditore nga 6 gradë celsius deri në 23 gradë celsius./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.