Si do të jetë moti sot, e martë 14 maj 2019

Ditën e sotme, pjesa e parë e ditës do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta, të cilat herë pas here do të gjenerojnë reshje të dobëta shiu.

Pjesa e dytë e ditës do të sjellë zhvillim të vranësirave dhe shirave në të gjithë vendin, të cilat në zonat qendrore dhe veriore do të marrin formën e rrebeshit.

LEXO DHE :  Ngjela; Ndjekja penale e Ilir Metës, do t'i hapte negociatat me BE!

Temperaturat e ajrit do të ulen në të dy vlerat ditore, duke luhatur në vlerat nga 6 gradë celsius deri në 22 gradë celsius./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.