Si do të jetë moti sot, e enjte 6 dhjetor 2018

Moti për ditën e sotme do të jetë i qëndrueshëm nën ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të lehta, që do të jenë prezente në të gjithë territorin.

Më dukshëm vranësirat do të jenë në pjesën Jugore-Juglindore. Pasditja do të vijojë njësoj, pa rrezikim nga shirat.

LEXO DHE :  Ministria e Brendshme nxjerr listën, ja sa qytetarë votojnë për herë të parë!

Temperaturat e ajrit do të pësojnë rënie ku mëngjesi do të shënojë -4 gradë celsius, ndërsa në mesditë temperaturat do arrijnë deri në 18 gradë celsius./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.