Si do të jetë moti sot, e enjte 23 maj 2019

Paraditja e ditës së sotme, paraqitet me kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme. Më të shpeshta, vranësirat, do të jenë në mesditë, ku priten dhe shira afatshkurtër në veri dhe në zonat qendrore.

LEXO DHE :  Ndoka: Në një shtet të së drejtës Rama duhet të dënohej të mos votonte për 10 vite

Në mbrëmje moti do të përmirësohet sërish, duke dominuar kthjellimet.

Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes në të dy vlerat ditore, duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga 9 gradë celsius deri në 27 gradë celsius./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.