Si do të jetë moti sot, e enjte 10 janar 2019

Dita e sotme do të dominohet nga vranësira të dendura dhe reshje shiu e dëbore, gjatë gjithë paradites në të gjithë vendin.

Pasditja dhe nata do të sjellin alternime kthjellimesh dhe vranësira, duke gjeneruar reshje.

LEXO DHE :  Video/ PD: Rama i frikësuar, policia kontrollon edhe fëmijët

Temperaturat e ajrit do të të rriten në mëngjes dhe mesditë, duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga -4 gradë celsius në 14 gradë celsius./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.