Si do të jetë moti, e shtunë 20 prill

Moti do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira kalimtare në Shqipëri. Ndërsa pasditja sjell kalime vranësirash nëpër territor, më të theksuara në zonat verilindore-juglindore. Parashikohet që edhe orët e natës të vijojnë në të njëjtat kushte atmosferike. Nga “meteoalb” mësohet se, temperaturat do të rriten sërish, ku vlerat luhaten nga 6 deri në 25 gradë celsius./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Ja kur do ta shohim sërish në publik Meghan Marklen!

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.