Si do të jetë moti, e shtunë 16 mars

Masat ajrore të qëndrueshme do të kushtëzojnë kushtet e motit, ku alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta do të dominojnë deri në mesditë, në pjesën më të madhe të vendit. Pasditja dhe mbrëmja mbeten me kthjellime, por vranësira të shpeshta do të paraqiten në lindje të vendit. Nga ‘meteoalb’ mësohet se, temperaturat do të  rriten, duke luhatur vlerat nga 2 deri në 20 gradë celsius./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Rapsodia vjen në Tiranë, dhe ka surpriza

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.