Si do të jetë moti, e premte 15 mars

Orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë vendin, më të dukshme në rajonin jugor-juglindor. Pasditja dhe nata sjellin përmirësim të dukshëm të kushteve atmosferike, duke bërë që moti i kthjellët të jetë dominant në vend. Nga meteoalb mësohet se, temperaturat do të ulen lehtë në mëngjes, por rriten në mesditë duke luhatur vlerat nga -2, deri në 17 gradë celsius./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Do martoheni këtë verë? Ja disa fustane të mrekullueshme nusesh!

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.