Si do të jetë moti, e mërkurë  5 dhjetor 2018

Dita e sotme do të jetë e kthjellët dhe me vranësira të herë pas hershme. Më të theksuara, vranësirat, do të jenë në zonat Juglindore, duke rrezikuar dhe nja reshje të dobëta shiu e dëbore.

Pasditja dhe mbrëmja do të mbeten me kthjellime dhe vranësira më të shpeshta. Temperaturat e ajrit do të ulen ndjeshëm në mëngjes dhe mesditë, duke u luhatur në vlerat ditore -4 gradë celcius në 18 gradë celsius./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Ulen temperaturat, ja si do të jetë moti sot!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.