Si do të jetë moti, e mërkurë 20 mars 2019

Moti për ditën e sotme do të ndikohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash kalimtare, përgjatë paradites.

Pasditja do të ketë me vranësira të shpeshta përgjatë kufirit lindor, po pa mundur të gjenerojnë reshje.

LEXO DHE :  Bebe Rexha: Nëse nuk bëj këtë veprim në koncert, përformanca ime nuk vlen!

Temperaturat e ajrit janë rritur me dy vlera ditore, duke luhatur nga 3 gradë celsius deri në 24 gradë celsius./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.