Si do të jetë moti, e mërkurë 19 shtator

Gjatë ditës së sotme, moti parashikohet me vranësira të lehta dhe kthjellime të herëpashershme.

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, pjesa e parë e ditës parashikohet me mot të kthjellët, ndërsa pjesa e dytë do të përballet me vranësira në të gjithë vendin.

LEXO DHE :  Meta tha se rrezikojmë rikthimin e vizave, flet delegacioni i BE

Temperaturat do të jenë, nga 13 gradë celsius në vlera minimale, deri në 33 gradë celsius në vlera maksimale, në bregdet./K.C/dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.