Si do të jetë moti, e martë 12 shkurt 2019

Dita e sotme do të mbetet nën dominimin e masave ajrore të paqëndrueshme, duke sjellë vranësira dhe shira në të gjithë territorin e vendit.

Pjesa e dytë e ditës do të sjellë përmirësim gradual të motit, duke rikthyer kthjellimet në veri dhe në zonat qendrore të Shqipërisë. Zonat jugore do të mbeten me reshje të izoluara shiu dhe bore.

LEXO DHE :  Këto postime në Facebook, ju marrin të dhënat. Mësoni për çfarë bëhet fjalë!

Temperaturat e ajrit ulen ndjeshëm në të dy vlerat ditore, duke luhatur nga -4 gradë celsius deri në 13 gradë celsius./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.