Si do të jetë moti, e hënë 11 shkurt

Pjesa e parë e ditës mbetet me kthjellime dhe vranësira të herëpashershme në të gjithë vendin më të dukshme në veri. Pasditja sjell shtim të vranësirave fillimisht në rajonin verior dhe atë qendror, duke sjellë edhe reshje dëbore. Gjatë mbrëmjes dhe natës i gjithë territori i Shqipërisë do të përfshihet nga vranësirat dhe reshjet e dobëta.

LEXO DHE :  Angela Merkel gjen fjalët e duhura në Aushvic

Nga ‘meteoalb’ mësohet se, temperaturat rriten ndjeshëm në të dy vlerat, duke luhatur nga 1 deri në 17 gradë celsius./K.C/dritare.net

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.