Si do të jetë moti, e enjte 8 nëntor

Moti për ditën e stome parashikohet i vranët dhe me shira të dobët në vend, kryesisht në veri të territorit. Pjesa tjetër e territorit mbetet me kthjellime dhe vranësira të shpeshta. Temperaturat do luhasin me vlerat ditore 6-22 gradë celsius./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Rama jep lajmin e mirë: 15-vjeçarja e sëmurë  mbërrin në Stamboll

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.