Si do të jetë moti, e enjte 14 mars

Një lajm i keq për të gjithë ata që duan ta festojnë Ditën e Verës në natyrë. Sot moti do të jetë i vranët, por do të ketë edhe reshje shiu në bregdet dhe zonat e ulëta. Ndërsa reshje dëbore pritet të ketë në zonat malore. Po ashtu edhe mbrëmja do të sjellë vranësira dhe reshje dëbore, kryesisht në Rajonin Juglindor.

LEXO DHE :  Një natë tensioni për Europën/ Çfarë thonë rezultatet e para!

Nga meteoalb mësohet se, temperaturat do të rriten në mëngjes, por do të bien në mesditë, duke luhatur verat nga -2 deri në 15 gradë celsius./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.