Si do të jetë moti, e diel 23 shtator

Pjesa më e madhe e ditës së diel do të jetë me kthjellime në të gjithë vendin, përjashtuar zonën Qendrore dhe Jugperëndimore, në të cilat do shfaqen vranësira të vazhdueshme.  Ajri në mëngjes do të jetë i freskët, por në mesditë temperaturat do të arrijnë në 33 gradë celsius. Mbrëmja dhe nata do jenë sërish të kthjellëta./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Video/ Adi Krasta shpërthen përballë Finos: PS ka prodhuar liderë hajdutë dhe diletantë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.