Si do të jetë moti, e diel 21 prill 2019

Moti për sot do të jetë i kthjellët, duke u ndikuar nga masa ajrore të qëndrueshme. Herë pas here do të ketë kalime vranësirash të lehta, më të dukshme në zonat jugore dhe juglindore të vendit, pa rrezikuar reshje.

Pasditja dhe mbrëmja paraqiten me kthjellime dhe vranësira të shpeshta në bregdet dhe zonat e ulëta.

LEXO DHE :  Mëngjesi me shi, por ja si do të jetë moti përgjatë ditës!

Temperaturat e ajrit mbetet konstante në mëngjes, por një rënie të lehtë sjellin orët në mesditë, duke luhatur vlerat ditore nga 6 gradë celsius deri në 24 gradë celsius./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.