Si do të jetë moti, e diel 10 shkurt

Gjatë gjithë ditës Shqipëria dominohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta, më të theksuara në veri dhe jug. Mbrëmja dhe mesnata mbeten me vranësira të shpeshta. Nga ‘Meteoalb’ mësohet se, temperaturat do të ulen lehtë në mëngjes, por mesdita sjell rritje, duke luhatur vlerat ditore nga -4 gradë celsius në zonat malore, në 14 gradë celsius në jugperëndim të vendit./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Historike/ India niset me sukses për në Hënë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.